Сабо: "Динамо" не вистачає мозку в середній лінії

18 жовтня 2016 Читать на русском

Екс-наставник "Динамо" Йожеф Сабо поділився очікуваннями від матчу киян проти "Бенфіки" в Лізі чемпіонів.

"Як і багато фахівців, я стурбований тією грою, яку "Динамо" нині демонструє в чемпіонаті України. Сергій Ребров намагається привести футболістів до спільного знаменника, але поки єдиного колективу немає, періодично випадають гравці.

Очевидно, що команді необхідний в середню лінію футболіст, здатний організовувати атаки, бути мозком команди. У грі з португальською "Бенфікою" "біло-синім" необхідно брати очки, викладатися по максимуму від першої і до останньої хвилини, показати все найкраще, на що здатна команда.

Робити прогноз і ставити на рахунок не візьмуся. Просто хочу побажати хлопцям успіху. Дуже хочеться побачити "Динамо" в числі лідерів групи", – сказав Сабо.

Матч 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів "Динамо" – "Бенфіка" відбудеться 19 жовтня на стадіоні НСК "Олімпійський". Початок о 21:45. Матч з "Бенфікою" стане 100-м для "Динамо" на оновленому київському стадіоні. До гри з португальцями може відновитись один з нових лідерів "Динамо".