Рябоконь: Після другого гола Динамо прорвало

24 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Десни Олександр Рябоконь прокоментував поразку від Динамо (0:4).

"Перший тайм ми провели, більш менш, пристойно. Господарі поля не так багато створили гостроти біля наших воріт. Ми грали досить організовано. При цьому у нас був шанс забити гол за рахунку 0:0. Але замість цього пропустили необов'язковий гол "у роздягальню".

Динамо – Десна – 4:0 – відео голів та огляд матчу

У другому таймі могли зрівняти рахунок, але гольовим шансом не скористалися. А після другого голу в наші ворота Динамо зловило кураж. Динамівців, можна сказати, прорвало. Зрештою. І як в старі добрі часи, вони погнали свого суперника на "бессарабські ворота". І загнали нас туди. У підсумку, ми програли з непристойним рахунком...

Не сказав би, що заміни підсилили нашу гру. Хльобасу поки важкувато, він багато пропустив через травму. Справа в не замінах: просто Динамо, нарешті, зловило свою гру і виглядало сьогодні здорово", – цитує Рябоконя dynamo.kiev.ua.

Динамо – Десна: післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича