"Тягне ламаний-переламаний Ярмоленко": Зінченко і Маліновський знову під ударом – реакція на "валідол" у Бухаресті

17 июня 2021 Читати українською
Автор: Олег Бабий

Перші думки експертів та відомих уболівальників за мотивами важкого матчу 2-го туру Євро-2020 Україна – Північна Македонія (2:1).

Вистояли! Вистраждали! Перервали 6-матчеву серію поразок у фінальних частинах чемпіонату Європи і тепер у нас хороші шанси на вихід в 1/8 фіналу. Але все могло скластися зовсім по-іншому. Якби у першому таймі забили втретє. Якби реалізували пенальті у таймі другому. Натомість до останніх секунд доля трьох очок висіла на волосині. Фу-у-х, видихаємо.

Україна – Північна Македонія – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Висновки експертів розділилися. Але в одному вони солідарні: Зінченко і Маліновський, наші найзірковіші легіонери, знову не виправдали високих сподівань.

*******

Експерт ТК Футбол Євген Левченко: хлопці були колективом до кінця.

Автор Gazeta.ua Роман Шахрай відзначив магічну зв'язку у нашій атаці.

Екс-головред Футбол 24 Олександр Гапоненко шкодує, що не вдалося переписати історію. Поки що?

Костянтин Андріюк, санітар українського футболу і мисливець на "лосів", – із гумором.

Скаут Алекс Великих: Зінченку потрібно додавати.

Журналіст Футбол 24 і Gazeta.ua Сергій Тищенко нагадує головному тренеру, що недоторканих у складі бути не повинно.

Журналіст Олег Барков – про негативні моменти. Їх вистачало.

Футбольний агент і юрист Сергій Коваль відзначає особливу місію Ярмоленка. Експерт із тактики Alex Gramm принагідно пояснює проблеми Зіни і Маліни.

Агент, менеджер і експерт В'ячеслав Заховайло рве та метає.

Футбольний фотокор Сергій Федорів звернув увагу на інший дуже символічний момент.

Головред журналу Футбол Артем Франков підсумовує бухарестську битву і прораховує варіанти на третій тур.

Директор департаменту із роботи зі ЗМІ футбольного клубу Динамо Микола Несенюк переконаний, що з Австрією команді Шевченка буде... простіше.

Трохи зіркових VIP-уболівальників збірної України. Екс-нардеп Андрій Шкіль роздає на горіхи представнику Динамо.

Режисер і колишній в'язень Путіна Олег Сенцов видихнув із полегшенням лише після фінального свистка.

Нардеп та історик Володимир В'ятрович – із чітким побажанням.

Етнічний серб Марко Девіч – вірний українському прапору і радів голу Ярмоленка.

А от Артем Мілевський особисто прибув до Бухареста, щоб підтримати команду Шеви.

Підсумки від Брутального футболу.

Сторінка автора у Facebook

Україна з боями перемогла Північну Македонію – 2 нереалізовані пенальті та історичні герої у важкому матчі Євро-2020