Ярмоленко вийшов на друге місце у списку бомбардирів Динамо в ЧУ

19 июля 2017 Читати українською
Автор: Иван Вербицкий

Попереду Андрія тільки Сергій Ребров.

Відзначившись на 41-й хвилині матчу першого туру української Прем’єр-ліги з одеським Чорноморцем і вивівши Динамо вперед, вінґер киян Андрій Ярмоленко забив свій 97-й м’яч у чемпіонатах України. Тим самим, капітан «біло-синіх» наздогнав найліпшого голеадора команди в першому десятилітті 2000-х Максима Шацьких. В історичному реєстрі динамівських бомбардирів у національних першостях періоду незалежності Ярмоленко поступається лише Сергієві Реброву, на рахунку якого 113 голів.

20. Ґоран Ґавранчіч – 22

Нагадаємо, що матч проти Чорноморця, який завершився перемогою Динамо 2:1 був для Ярмоленка знаковим і з іншої причини. Після цієї гри він наздогнав за кількістю проведених у чемпіонатах України матчів Валентина Белькевича і вийшов на шосте місце у списку динамівський гвардійців.

Матюччя Віди, пресинг Антонова і обережний Хацкевич. Топ-5 реплік під час матчу Динамо – Чорноморець