Іспанія – Франція на Євро-2012: Хабі Алонсо демонструє Україні, як потрібно забивати "триколірним"

23 июня 2017 Читати українською
Created with Sketch.

"Футбол 24" продовжує серію матеріалів про всі матчі чемпіонату Європи, які відбулися на території України.

Чемпіони світу приїхали до України в рамках Євро-2012 лише тоді, коли настав час вирішальних дуелей на виліт. Усі три матчі групового етапу вони провели у Гданську: розписали нічию з Італією (1:1) і обіграли Ірландію (4:0) та Хорватію (1:0), посівши першу сходинку у квартеті С.

Французи, натомість, заледве пролізли у плей-офф із 4-ма очками. Проте у них була суттєва перевага. Чвертьфінал відбувався на полі "Донбас Арени", до якої команда Лорана Блана встигла звикнути, здолавши тут Україну (2:0) і розійшовшись миром з Англією (1:1).

"Ну, мене освистуйте, а хлопців-то за що?!" Як збірна України програла Франції під страшною донецькою грозою на Євро-2012

На ділі ж виявилося, що цього замало, аби зламати відлагоджений механізм, побудований Вісенте дель Боске. Іспанія досить швидко відкрила рахунок завдяки класному удару Хабі Алонсо у протихід Льорісу. А під кінець матчу опорник "Фурії Рохи" оформив дубль, легко реалізувавши пенальті.

Іспанія – у піфіналі! Там вже очікували Португалія і Німеччина.

Чемпіонат Європи-2012. 1/4 фіналу

Іспанія – Франція – 2:0

Голи: Алонсо, 19, 90+4, з пенальті

23 червня. Донецьк. "Донбас Арена", 47000 глядачів

Сторінка автора у Facebook

Данія – Німеччина на Євро-2012: львівський Бендер зруйнував надії "червоних" на чвертьфінал