Інтер, Лаціо та Торіно розтрощили своїх суперників

31 березня 2018 Читать на русском

Відбулися чергові матчі 30-го туру Серії А.

Мауро Ікарді усіма силами намагається дістати в гонці бомбардирів Чіро Іммобіле. Покер в попередньому турі, дубль сьогодні і між італійцем і аргентинцем уже два м'ячі (24 проти 26). В цілому перемога Інтера над Вероною вийшла очікувано простий - вже на 13-й хвилині "неррадзуррі" вели 2:0, легко довівши почате до розгромної перемоги.

Варто відзначити, що сьогоднішня нічия Роми дозволила Інтеру всерйоз претендувати на третє місце в чемпіонаті – між клубами вже 2 очка, при цьому міланці мають матч в запасі.

Головні суперники Інтера і Роми в боротьбі за "лігочемпіонське" четверте місце сьогодні видали неоднозначний матч. Приймаючи на Стадіо Олімпіко головного аутсайдера сезону, Лаціо вже на 7-й хвилині виявився в більшості, через 10 хвилин повів в рахунку, але ... вже на початку другого тайму поступався 1:2. Чуда, тим не менш, не сталося – за останні півгодини гри римляни відправили цілих п'ять м'ячів в ворота Беневенто, оформивши чергову розгромну перемогу. Нагадаємо, Лаціо залишається самою видовищною командою Серії А – у 30 турах вони 73 рази відзначалися у воротах суперника, 39 раз пропускаючи у ворота власні.

Фіорентина, все ще має примарні шанси на попопаданіе в єврокубкову зону, без особливих проблем обіграла Кротоне. Вже на 3-й хвилині оформивши швидкий гол, "фіалки" повністю взяли матч під свій контроль. Коли ж на 57-й хвилині був видалений Капуано, все стало остаточно ясно.

Кальярі – Торіно – 0:4

Голи: Фальке, 61, Льяїч, 65, Ансальді, 79, Обі, 89

Лаціо – Беневенто – 6:2

Голи: Іммобіле, 19, 68, Кайседо, 60, де Врей, 66, Лукас Лейва, 83, Альберто,