Росія – Португалія – 0:1 – Відео гола та огляд матчу

21 червня 2017 Читать на русском

У 2 турі групового етапу Кубка конфедерацій Росія програла Португалії – 0:1. Дивіться відео голів та огляд матчу Росія – Португалія.

Чемпіони Європи забили швидкий м’яч. Після флангової подачі Роналду, з яким неуважно зіграв Кудряшов, головою перекинув ювіляра Акінфєєва (Ігор проводив сотий поєдинок за національну збірну).

На старті другого тайму Акінфєєв продемонстрував чудову реакцію, парирувавши непростий удар Андре Сілви.На початку 60-их хвилин "червоні" провели кілька гострих атак, на що Португалія відповіла дуже неточним ударом Роналду. У компенсований час Джикія зовсім трохи не влучив у кут воріт Патрісіу.

Португальці на газоні московського стадіону "Відкриття Арена" втримали перемогу до фінального свистка та набирають 4 очки. Третій тур відбудеться 24 червня.