Роналдінью, Вінісіус та Дибала творили магію – відео благодійного матчу легенд, який завершився з рахунком 10:12

19 червня 2022 Читать на русском

Міжсезоння традиційно багате на виставкові матчі. Один із них напередодні відбувся у США.

На стадіоні Інтера Маямі колишні зірки збірної Бразилії – Роналдінью та Роберто Карлос – зібрали друзів, щоб з'ясувати, чия команда сильніша. Перемогу здобула команда захисника з рахунком 12:10.

Шевченко у складі збірної світу виграв благодійний турнір – легенди футболу разом із зірками шоубізнесу влаштували шоу

Значно яскравіше очікувано грала команда Роналдінью, якому активно допомагали Пауло Дибала та Вінісіус Жуніор. Це тріо у першому таймі творило на полі справжню магію. Після перерви вінгер Реала зіграв ще й за іншу команду. Серед друзів Роберто Карлоса слід відзначити Кафу. Екс-захисник Роми та Мілана несподівано став бомбардиром.

Команда Роналдінью: Ігіта, Альдаїр, Рафа Маркес, Лугано, Роналдінью, Дибала, Погба, Матюїді, Рау Алехандро, Вінісіус Жуніор, Клюйверт.

Команда Роберто Карлоса: Міммо Конте, Р. Карлос, Кафу, Мілітао, Відаль, Вальдеррама, Рівалдо, Альфонсо Девіс, Фалькао, Нані, Трезеге.