"Ромі" вдався шикарний камбек проти "Дженоа"

2 травня 2016 Читать на русском

У 36 турі Серії А "вовки" перемогли команду з Генуї.

Після перемогою над "Наполі", "джалороссі" значно збільшили свої шанси на підсумкове третє місце. Для того, аби не втратити з поля зору неаполітанців, "вовки" прагнули крові "Дженоа", міцного середняка першості.

Вже на перших хвилинах зустрічі Мохамед Салах не змарнував пас від Дієго Перотті. Та зовсім через трохи грек Тахцидіс (до слова, кілька років тому гравець виступав за "вовків") шокував "Рому" – 1:1.

Мабуть, головним антигероєм першого тайму можна назвати Ель-Шаараві – Стефан "запоров" кілька чудових нагод, аби засмутити Войцеха Щенсни.

З початком другої половини матчу у гостей розладилася гра в атаці. У погоні за трьома очками Лучано Спаллетті на 60-ій хвилині випустив Франческо Тотті. Після м’яча Лео Паволетті, найкращого бомбардира господарів, на полі з’явився ще один форвард – Едін Джеко.

Заміни принесли свої плоди – ветеран Тотті забив після асисту такого ж ветерана Де Россі. І останнє слово було за "Ромою": невдаха першого тайму - Ель-Шаараві - провів переможний гол!

Отже, наразі в римлян налічується 74 бали. У "Дженоа" же 43 пункти.