"Рівер Плейт" вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

16 грудня 2015 Читать на русском

У півфіналі клубного Мундіалю, що проходить в Японії, "Рівер Плейт" здолав "Хіросіму" з рахунком 1:0.

У першому таймі небезпечніше діяли японці, які втратили дві чудові нагоди для взяття воріт. В обох випадках у рамці воріт клубу з Буенос-Айреса відмінно проявив себе Марсело Бароверо.

Після перерви аргентинці таки змогли підтвердити свій клас та вирвали мінімальну перемогу. Путівку у фінал турніру команді Марсело Гальярдо приніс влучний удар головою Аларіо, який скористався помилкою при грі на виході голкіпера "Хіросіми".

Відзначимо, що у складі "Рівера" весь матч відіграв екс-захисник "Металіста" Хонатан Майдана.

У фіналі клубного Мундіалю аргентинці зустрінуться з переможцем пари "Гуанчжоу" - "Барселона", які свій матч проведуть у четвер, 17 грудня.