Рібас забив переможний гол за Патронато у своєму дебютному матчі за новий клуб

10 вересня 2017 Читать на русском

Нападник Карпат Себастьян Рібас, який виступає в аргентинському клубі Патронато на правах оренди, вже встиг принести перемогу новому клубу.

Рібас забив переможний гол на 74 хвилині матчу 2-го туру чемпіонату Аргентини проти клубу Аргентинос Хуніорс. Цікаво, що форвард вийшов на поле лише на 62 хвилині, матч завершився з рахунком 2:1 на користь Патронато. Цей поєдинок став дебютним для Рібаса у футболці аргентинського клубу. Патронато займає 14-те місце аргентинської Суперліги після двох матчів, маючи в активі 3 пункти.

Нагадаємо, що Рібас виступатиме в чемпіонаті Аргентини до кінця нинішнього сезону на правах оренди. Себастьян став гравцем Карпат на початку липня. За цей час форвард зіграв за Карпати чотири матчі, в яких відзначився одним забитим м'ячем.

"Хлопці, хоч один рік зіграйте нормально, за честь міста та Карпат". Як пройшло представлення новачків львівського клубу