Ретро дня. Рівно 10 років тому Динамо знищило Спартак у Москві на Лужниках

13 серпня 2018 Читать на русском

13 серпня 2008 року київське Динамо під керівництвом Юрія Сьоміна знищило принципового суперника – московський Спартак.

Зустріч відбулася в рамках 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Гра розпочалася для киян не найкращим чином – вже на четвертій хвилині Шовковський пропустив від Нікіти Баженова.

Неузгоджені дії Плетікоси із захисниками Спартака дозволили Бангурі відновити паритет на 28-й хвилині, а перед перервою Артем Мілевський вже вивів Динамо вперед, вдало зігравши на добиванні.

Другий тайм розпочався приголомшливо для Спартака – Ель-Каддурі віддав геніальну передачу на Бангура, який забив третій м'яч. А наостанок гвінеєць ще й асистував Мілевському – 1:4, і доля путівки в груповий етап Ліги чемпіонів була фактично вирішена.

Втім, це не завадило Динамо і в київському матчі перемогти команду Станіслава Черчесова з таким же рахунком.