Ребров виводить киян у фінал. "Динамо" - "Чорноморець" - 4:0. ВІДЕО

7 травня 2014 Читать на русском

У другому півфінальному поєдинку Кубка України київське "Динамо" розгромило одеський "Чорноморець".

Суперники із перших хвилин увімкнулися у боротьбу за путівку у півфінал, відтак глядачі стали свідками швидкого та видовищного футболу. Господарі поля намагалися нав'язати одеситам свою гру та забити швидкий гол, але відкрити рахунок вдалося лише на 26 хвилині. Відзначився Гармаш. Ще до свистка арбітра на перерву Денис оформив дубль, що дозволило киянам піти на відпочинок із комфортним рахунком.

Ц другому таймі “Динамо” зіграло у своє задоволення й добилося ще кращого результату. “Біло-синім” вдалося ще двічі пробити захист “Чорноморця”, який сьогодні сам на себе не був подібний. “Моряки” провели один із найгірших матчів у сезоні, адже не продемонстрували своїх найкращих якостей й змирилися із поразкою ще за хвилин 20 до завершення матчу.

Щодо киян, то підопічні Сергія Реброва багато атакували та створювали небезпечні моменти. У них був чудовий настрій і їм сьогодні майже все вдавалося. У підсумку “Динамо” заслужено здобуває другий квиток у фінал Кубка України, де на них чекає протистояння із принциповим суперником — донецьким “Шахтарем”.

Склади команд:

"Динамо": 1.Шовковський (К), 2.Сільва, 4.Велозу, 6.Драговіч, 27. Макаренко, 10.Ярмоленко, 19.Гармаш, 20.Гусєв, 7.Ленс, 85.Мбокані, 90.Беланда.

Запасні: 23.Рибка, 3.Селін, 5.Вукоєвіч, 9.Безус, 11.Ідейє, 22.Кравець, 45.Калітвінцев.

"Чорноморця": 12.Безотосний (К), 42.Зубейко, 77.Кутас, 52.Тейку, 82.Ребенок, 8.К.Ковальчук, 10.Гай, 7.Окріашвілі, 17.Аржанов, 6.Де Матос, 69.Антонов.

Запасні: 44.Паст, 2.П.Ковальчук, 9.Діденко, 25.Мартиненко, 32.Яворський, 88.Валєєв, 94.Данченко.

"Динамо" - "Чорноморець" - 4:0

Голи: 1:0 - Гармаш (26), 2:0 - Гармаш (40), 3:0 - Ярмоленко (52-пен), 4:0 - Мбокані (68)

"Динамо" - "Чорноморець" онлайн трансляція матчу.