"Реал" виходить у фінал Клубного чемпіонату світу. ВІДЕО

16 грудня 2014 Читать на русском

Мадридський "Реал" не мав особливих проблем із мексиканським ФК "Крус Асуль", здобувши у півфіналі Клубного чемпіонату світу перемогу із рахунком 0:4.

Оборона клубу із Мехіко дала збій вже через 15 хвилин після початку матчу, коли Серхіо Рамос влучним ударом замкнув подачу зі штрафного. Естафету підхопив Карім Бензема, подвоївши перевагу "вершкових" на 36 хвилині протистояння.

У дебюті другого тайму відзначився Бейл, а на 72 хвилині Іско встановив остаточний результат 0:4. Відтак у фіналі підопічні Карло Анчелотті зіграють із переможцем пари "Сан-Лоренсо" - "Окленд Сіті", які зустрінуться завтра.