"Реал Сосьєдад" здолав "Еспаньйол"

10 лютого 2017 Читать на русском

В матчі 22 туру Ла Ліги баски з труднощами перемогли каталонську команду – 2:1. Голами відзначилися Карлос Вела та Асьєр Ільярраменді.

До стартового свистка баски розміщувалися на п’ятому місці. Перемога дарувала "Сосьєдаду", хоч і ненадовго, четверту сходинку, а це – Ліга чемпіонів.

На 26 хвилині центральні захисник "папуг" проспали Карлоса Велу, дякуючи чому мексиканець "розпечатав" ворота Дієго Лопеса. Через кілька хвилин Хосе-Антоніо Рейєс віддав ювелірний розрізний пас на Переса, а Ернан на замасі прибрав двох басків та пробив у ближній кут – 1:1.

На 61 хвилині Асьєру Ільярраменді з-за меж штрафного майданчика вдався неймовірний по силі та точності постріл – Лопес навіть не зрушив з місця, проводжаючи "шкіряного" поглядом. На нещастя для вболівальників, що завітали на стадіон, господарі не зуміли бодай вирвати важливе для себе очко.

Нині баски – четверті, каталонські "папуги" – восьмі.