Реал Сосьєдад виявився сильнішим за Леганес

12 травня 2018 Читать на русском

У матчі 37-го туру іспанської Прімери Реал Сосьєдад і Леганес видали гру з п'ятьма забитими м'ячами.

Звично вважати, що матч, не вирішальний для команд нічого в турнірному плані виходить досить нудним і без великої кількості гольових моментів.

Проте, сьогодні команди порадували глядачів цілими п'ятьма м'ячами та доволі активною грою. Вже до середини першого тайму господарі вели 2:0, проте примудрилися втратити таку перевагу в наступні півгодини ігрового часу.

Перемога, все ж, залишилася за ними. За 15 хвилин до кінця матчу з пенальті відзначився Вілліан Жозе і приніс своїй команді не найпотрібніші три очки.

За результатами матчу Реал посів дев'яту сходинку, тоді як Леганес йдє сімнадцятим.

Чемпіонат Іспанії, 37 тур.

Реал Сосьєдад – Леганес – 3:2

Голи: Оярсабаль, 16, Каналес, 26, Вілліан Жозе, 78 (пен) – Ріко, 26, Герреро, 53