Реал розгромив Лас-Пальмас

5 листопада 2017 Читать на русском

В 11 турі Прімери команда з столиці Іспанії впевнено перемога Лас-Пальмас – 3:0.

Острів’янам пощастило, що в першому таймі вони пропустили тільки один гол. Вже у дебюті матчу Бензема не використав вихід сам на сам з Раулем Лізоаїном. До свитка на перерву хороші нагоди змарнували Роналду, Іско, Начо. На 41 хвилині "вершкові" нарешті досягли цілі – Каземіро головою замкнув подачу з кутового. Лас-Пальмас по-справжньому загрожував столичній команді на 12 хвилині, але Хесус Вальєхо вибив м’яча з лінії воріт.

На 56 хвилині Асенсіо наважився на постріл здалеку та влучив точно у ближню "дев’ятку"! Наступним автором голу став Іско, який замкнув простріл Роналду.

Мадридці набирають 23 очки, за набраними балами ділячи 3-є місце з Атлетіко. Острів’яни посідають передостанню позицію. В 12 турі на Реал очікує дербі проти Атлетіко! Лас-Пальмас вдома зіграє проти Леванте.