Реал переміг Еспаньйол завдяки дублю Іско

1 жовтня 2017 Читать на русском

Реал та Еспаньйол зіграли в 7 турі Прімери. Поєдинок закінчився перемогою Мадрида – 2:0.

Через травму матч пропускав Дані Карвахаль, тому на правому фланзі захисту Реала вийшов 18-річний Ашраф Хакімі – дебют Хакіма в Ла Лізі. Марокканець перебуває в системі столичної команди з 9-річного віку. Також через проблеми із здоров’ям команді Зідана не могли допомогти Бейл, Бензема, Ковачіч, Марсело, Тео.

На перших секундах поєдинку Іско не використав вихід сам на сам з Пау Лопесом. Наступні хвилин двадцять матчу суперники не створювали гольових моментів. Незадовго до першого голу Іско воротар Лопес з-під поперечини витягнув удар Серхіо Рамоса. На 30 хвилині Іско вже переграв голкіпера "папуг". Наприкінці першого тайму Херард Морено влучив в стійку воріт господарів! На 71 хвилині Іско закріпив перевагу "вершкових".

В Еспаньйола залишається 8 очок. Мадрид набирає 14 балів та перебуває на п’ятій позиції. У 8 турі Реал зіграє на виїзді проти Хетафе. Команда Кіке Флореса протистоятиме Леванте.