Пятов: Могли забивати більше, ніж два голи

7 грудня 2017 Читать на русском

Голкіпер Шахтаря Андрій Пятов прокоментував перемогу своєї команди в матчі Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (2:1), що дозволило "гірникам" пробитися в плей-офф турніру.

"Скажу, що ми готувалися до цього матчу. Могли забивати і більше, ніж два голи. Вважаю, що по грі ми не поступилися жодній команді в своїй групі. Ми заслужили всі свої чотири перемоги в цій Лізі чемпіонів.

Фонсека: Наші бразильці повинні бути гравцями збірної

Перший тайм був найкращим у сезоні? У нас всі перші тайми кращі, а потім трохи сідаємо і даємо більше простору суперникам. Треба нам ще над цим працювати. Пропущений гол? Я засмутився, адже хотілося зіграти на нуль.

Як було грати проти Фернандінью? Проти нього вже не в перший раз граємо. Фернандінью – хороший гравець високого рівня.

Фонсеці довелося надіти костюм Зорро після виходу в плей-офф? А я його попереджав! Для нас це найбільший бонус.

Приїзд Мірчі Луческу? Приїзд Луческу не став для нас сюрпризом, ми знали що він буде на матчі. У роздягальню до нас після поєдинку заходив і головний тренер збірної України Андрій Шевченко. Побажав закінчити цей сезон без травм, і потім добре відпочити", – цитує Пятова Terrikon.

Нагадаємо, Шахтар вдома виграв у Манчестер Сіті з рахунком 2:1 й пробився до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.