ПСЖ врятував перемогу у матчі з "Марселем"

8 лютого 2016 Читать на русском

У матчі 25 туру французької Ліги 1 "Марсель" на "Велодромі" приймав лідера "Парі Сен-Жермен".

Гра завершилась із рахунком 2:1 на користь парижан, які якраз і відкрили рахунок - практично після стартового свистка гол до свого активу записав Златан Ібрагімовіч. В середині першого тайму Кабелла відновив паритет, проте на 71 хвилині Анхель Ді Марія після асисту все того ж Златана вирвав перемогу для гостей зі столиці.

Відтак, після цієї перемоги ПСЖ продовжує лідирувати з 65 пунктами в активі та шокуючою перевагою над другим "Монако" у 24 очки. "Марсель" своэю чергою опускається на 10 сходинку.

Відзначимо, що перед дербі фанати "провансальців" відзначилися недоброзичливою поведінкою.