ПСЖ та "Ман Сіті" розійшлись бойовим миром

6 квітня 2016 Читать на русском

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ зіграв унічию 2:2 з "Ман Сіті" у Парижі.

Активніше матч розпочали "містяни", однак ПСЖ швидко відібрав ініціативу. На 14-ій хвилині поєдинку Ібрагімовіч не реалізував пенальті - класно парирував Харт. Незважаючи на територіальну перевагу парижан, рахунок у матчі відкрили гості. Це Фернандінью протягнув м'яч через центральну зону і віддав класну передачу на Де Брюйне. Бельгієць просто розстріляв Траппа. Через кілька хвилин ПСЖ вирівняв становище. Фернандо необачно зіграв біля свого карного майданчика, й м'яч рикошетом від Ібрагімовіча влетів у ворота.

По перерві перевага господарів поля стала відчутнішою, і підопічні Блана забили. Парижани вийшли вперед після розіграшу "сфери" з кутового прапорця. Удар Кавані головою відбив Харт, але на добиванні першим був Рабйо. Для гольової відповіді "Ман Сіті" не було передумов, але захисники ПСЖ серйозно помилилися після прострілу Санья. Тьяго Сілва та Ор'є не розібрались та дали Фернандінью впритул розстріляти Траппа. Такий рахунок зберігся до фінального свистка.

До слова, матч-відповідь пропустять два лідери парижан: Луїс та Матьюйді - через перебір жовтих карток.

Команди зберігають рівні шанси на путівку до півфіналу, тому все вирішуватиметься у Англії.