ПСЖ розгромив Ніццу завдяки дублю Кавані

27 жовтня 2017 Читать на русском

У Парижі команда Емері в 11 турі чемпіонату Франції без проблем перемогла Ніццу – 3:0.

Неймар пропускав матч через дискваліфікацію. Парижани забили швидкий гол. Ді Марія з штрафного подав на ближню штангу, де була голова Кавані – 1:0. На 31 хвилині уругваєць оформив дубль. Знову Едісону асистував Ді Марія. Наприкінці першого тайму Анхель ледве не забив сам, але воротар Бенітес здійснив класний сейв.

На початку другого тайму Данте в боротьбі з Алвесом вразив власні ворота, вбивши інтригу в поєдинку. Хоча, цілком можливо, що останнім м’яча торкнувся колишній гравець Барселони та Ювентуса. Лідери чемпіонату спокійно довели справу до перемоги та набирають 29 очок. Ніцца посідає скромне 14-е місце.

У 12 турі команда Емері зіграє проти Анже. Снейдер та Балотеллі вдома спробують забити Діжону.