ПСЖ розгромив "Генгам" у чемпіонаті Франції

23 вересня 2015 Читать на русском

Паризький клуб переміг бретонців у 7-му турі французької Ліги 1 у Парижі з рахунком 3:0.

Суперник "Шахтаря" у Лізі чемпіонів, "Парі Сен-Жермен", з розгромним рахунком переміг "Генгам". М’ячі забили Хав’єр Пасторе, Анхель Ді Марія і Златан Ібрагімовіч.

Матч пройшов за великої переваги підопічних Лорана Блана. "Генгам" досить непогано захищався, небезпечно контратакував і за підсумками першого тайму навіть перевершив парижан за кількістю ударів по воротах.

ПСЖ забив м’яч у середині першого тайму і досить довго не міг збільшити перевагу. Рахунок відкрив Хав’єр Пасторе, який після передачі Златана Ібрагімовіча з-за меж штрафного майданчика поцілив у кут воріт кіпера гостей Йонаса Льоссля. Завдяки останньому "Генгам" довго тримав слизький для господарів рахунок.

В кінці матчу команду Блана все ж прорвало, і це відбулось завдяки помилці Льоссля. Йонас відбив перед собой м’яч після пострілу Ібрагімовіча, і Анхель добив круглого. Третій гол на рахунку вже самого Златана Ібрагімовіча, який забив перший гол в новому сезоні чемпіонату Франції.

Міг Ібрагімовіч зробити і дубль, але не реалізував 11-метровий – врятував голкіпер гостей Йонас Льоссль.