Прімера, 38 тур. "Валенсія" бронює зону ЛЧ, а "Альмерія" та "Ейбар" вилітають

23 травня 2015 Читать на русском

"Кажани" у відчайдушній боротьбі виганяють "Альмерію" з Прімери, а "Барса" залишає у Ля Лізі "Депортіво".

Драматичні розв'язки настали в останньому турі.

"Атлетіко" завдяки нульовій нічиїй на "Лос Карменес" гарантував собі третє місце і груповий етап Ліги чемпіонів.

"Валенсія" у важких муках в Альмерії не пропустила на четверте місце "Севілью" і водночас прописала у Сегунді "Альмерію".
"Севілья", що фінішує п'ятою, ще може потрапити у Лігу чемпіонів, якщо виграє Лігу Європи.

"Атлетік" потрапляє у Лігу Європи, посівши лише сьоме місце. Баскам залишився фінал Кубку Іспанії, аби спробувати здобути ще один трофей.

Трагедія, натомість, сталась в Іпуруа. Нічия "Депора" на "Камп Ноу" автоматом відправила "Ейбар" у Сегунду. Компанію йому склала "Альмерія", яка не зуміла втримати перевагу у домашньому матчі з "Валенсією".

Голи: Арруабаррена, 6,  Навас, 11, Капа, 34

"Райо Вальєкано" - "Реал Сосьєдад" - 2:4 (1:2)
Голи: Буено, 42, Морсільйо, 64 - Вела, 19, Кастро, 21, Агірретче, 73, Елустондо,75

"Барселона" - "Депортіво" - 2:2 (1:0)
Голи: Мессі, 5, 59 - Лукас, 67, Саломау, 76

"Атлетік" - "Вільяреал" - 4:0 (3:0)
Голи: Адуріс, 24 (пен), 60, Іраола, 28, Ечебаррія, 36

"Гранада" - "Атлетіко" - 0:0 (0:0)