Президент Ліона Ола: Шахтар сильніший за Манчестер Сіті, це ніби бразильський клуб

3 жовтня 2018 Читать на русском

Президент французького Ліона Жан-Мішель Ола прокоментував гру своєї команди у матчі проти Шахтаря.

"Розчаровані, адже думали, що зможемо почати зустріч куди краще. Це був серйозний виклик – повернутися у гру з 0:2. Важливо пам'ятати, що ми пробили по воротах Шахтаря 22 рази. Думаю, це рекорд Ліги чемпіонів.

Ліон – Шахтар– 2:2 – відео голів та огляд матчу

Ліон грав проти дуже хорошої команди з гострими бразильськими гравцями, здавалось, що це ніби бразильська команда.

Шахтар, напевно, найкраща команда, з якою ми зустрічались у цьому розіграші Ліги чемпіонів. Гадаю, що Шахтар сильніший за Манчестер Сіті, тому це непоганий результат для нас.

Необхідно, щоб тренерський штаб розібрався, чому у нас такі перепади в інтенсивності. Ми повинні зробити так, щоб команда краще входила в матч і демонструвала той темп, який був у другому таймі", – цитує Ола Goal.com.

Ліон – Шахтар: трилер у матчі ЛЧ і нічия як поразка, клоунада в захисті, заявка Мораєса на збірну

Нагадаємо, Шахтар зіграв внічию з Ліоном на виїзді 2:2, хоча до 70-ї хвилини матчу перемагав з рахунком 2:0. "Гірники" посідають 3 місце у групі, маючи у своєму активі 2 очки.