"Потяг" Михалика переїхав команду Годзюра. "Локомотив" - "Терек" - 2:1. ВІДЕО

19 квітня 2014 Читать на русском

"Залізничники" у непростому матчі проти грозненського "Терека" здобувають перемогу і повертаються на вершину турнірної таблиці.

Без українського захисника Тараса Михалика "Локо" невдало провів перший тайм. Гості зусиллями Аілтона на 30-1 хвилині відкрили рахунок. Однак після того, як на другий тайм на полі з’явився Тарас, все перевернулося з ніг на голову. Михалик виконав подачу з флангу, Ткачов поборовся, а Павлюченко з трьох метрів розстріляв ворота Ярослава Годзюра. А перемогу москвичам приніс також Роман Павлюченко, замкнувши флангову передачу.

Після цієї перемоги "залізничники" повернувся на перше місце чемпіонату, як мінімум до матчу "Зеніта". "Терек" же залишається на 12 сходинці, маючи перевагу в 1 пункт над "Крильми Совєтов", котрі сьогодні поступилися "Томі".

Український воротар "Терека" Ярослав Годзюр провів на полі весь матч, а захисник "Локомотива" Тарас Михалик вийшов на заміну на весь другий тайм.