Потенційний новачок "Лестера" зворушливо розплакався після останнього матчу за "Спортінг"

29 серпня 2016 Читать на русском

Форвард Іслам Слімані не зміг стримати сліз, коли прощався з лісабонськими вболівальниками.

Гра у 3 турі чемпіонату Португалії проти "Порту" стала прощальною для Іслама у "Спортінгу". Лісабонці перемогли з рахунком 2:1, а один з їхніх голів забив саме Слімані, який провів на полі усі дев'яносто хвилин.

Після фінального свистка форвард підтвердив чутки про те, що він може покинути команду, адже підійшов до трибун з рідними фанатами та довго прощався з ними. Після цього Слімані не втримав емоцій та заплакав.

У "Спортінг" алжирець перебрався у 2013 році. За цей період футболіст став справжнім улюбленцем "зелено-білої" частини Лісабону. Нападник встиг зіграти 109 матчів, у яких забив 57 голів.

Раніше 28-річного алжирця сватали у "Лестер". Повідомлялося, що за Слімані "лисиці" готові заплатити 30 мільйонів євро.