"Порту" переграв "Брагу" завдяки неймовірному бразильцю

28 листопада 2011 Читать на русском

Не за кожну перемогу над "Брагою" "Порту" дають Кубок Європи. Утім, і цього разу у "драконів" було достатньо мотивації для перемоги над суперниками.

В той час, як у Португалії обговорюють ймовірне звільнення наставника "Порту" Вітора Перейри, його хлопці видали два чудових матчі, знявши таким чином з-над голови свого тренера Дамоклів меч.

Як і в поєдинку на "Донбас Арені", героєм матчу проти "Браги" став бразилець Халк. Наприкінці першого тайму він відкрив рахунок, перегравши у повітрі голкіпера суперників.

На 78 хвилині Халк оформив дубль, забивши фірмовим ударом з-за меж штрафного майданчика. Бразилець став співавтором і третього голу у ворота "Браги", після прориву правим флангом зручно відпасувавши під удар Клеберу.

Голи від "Браги" наприкінці матчу переломити хід зустрічі не змогли. В підсумку 3:2 на користь драконів - "Порту" продовжує ділити першу позицію у чемпіонаті разом із "Бенфікою".