Порту – Інтер – відеоогляд матчу з тотальним нефартом "драконів"

15 березня 2023 Читать на русском

Інтер вистояв у виїзному матчі з Порту і відвіз додому нічийний результат (0:0). Дивіться відеоогляд матчу на Футбол 24.

Після мінімальної домашньої перемоги над Порту з рахунком 1:0 у Інтера була в Португалії лише одна мета – утримати здобутий результат. І команда Сімоне Індзагі з цим завданням впоралася, нехай і не без проблем.

Інтер вистраждав путівку у чвертьфінал Ліги чемпіонів – Порту відверто не пощастило

Воротар "нерадзуррі" Онана став справжнім героєм зустрічі. Кілька разів камерунський голкіпер відверто рятував усю команду. А коли і він уже був безсилий, йому допомагали як польові гравці, так і каркас воріт. У компенсований до другого тайму час гравці Порту двічі влучали у штангу, а Дюмфріс вибив м'яч практично з лінії воріт.