Попри дубль Лєвандовскі, "Баварія" не без проблем здолала "Гамбург"

22 січня 2016 Читать на русском

В матчі 18 туру німецької Бундесліги та за сумісництвом у першому поєдинку сезону "Гамбург" на "Фолькпаркштадіоні" приймав мюнхенську "Баварію".

Гра завершилась мінімальною перемогою гостей - 2:1. Першими відкрили рахунок саме підопічні Пепа Гвардіоли - на 37 хвилині після удару з 11-метрової позначки гол до свого активу записав Лєвандовскі. Зумів "Гамбург" відновити парите вже на початку другої 45 хвилинки після автоголу у виконанні Алонсо. Проте з таким станом речей не був згодний все той же Лєві, який після асисту від Мюллера на 61 хвилині оформив дубль. Могли баварці і збільшити перевагу, проте у рамці воріт прекрасно діяв Адлер.

Відзначимо, що колишній гравець донецького "Шахтаря" Дуглас Коста провів на полі 81 хвилину.

Отже, після цієї перемоги "Баварія" продовжує очолювати турнірку, а "Гамбург" залишається 10-м.