"Північна Македонія грала дуже добре": Ярмоленко – про тест на українця та "особливий кайф" від вольових перемог

17 червня 2023 Читать на русском

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко підбив підсумки протистояння з македонцями (3:2) у матчі відбору на Євро-2024.

"Чому в першому таймі не все виходило? Напевно, тому що збірна Північної Македонії грала дуже добре, а ми – погано. Нам не вдавалося реалізовувати на полі те, про що ми домовлялися перед грою.

Конопля розсекретив настанови Реброва у роздягальні збірної України після провального тайму з македонцями

Нічого страшного, це футбол, іноді буває, що граєш погано. Але найголовніше, що ми зуміли переломити хід матчу. Як то кажуть, гра забувається, а результат залишається. Вітаю всіх із цією перемогою! Думаю, ми показали, що є справжніми українцями: б'ємося до кінця заради перемоги. Також скажу, що у футболі особливий кайф, коли спершу щось не виходить, але потім команда проявляє характер і здобуває три очки.

Футбол – командна гра. Мудрик молодець, що віддав два асисти. Молодець і Циганков, що забив вирішальний м'яч. Але абсолютно всі хлопці віддали свої сили без залишку. Думаю це всі побачили", – сказав Ярмоленко у коментарі Суспільне.

Нагадаємо, Андрій вийшов в основі, провів на полі 67 хвилин і був замінений на Руслана Маліновського.

"Заглянути би під кришечку Реброву": як із Бога стати антихристом за 4 дні, і знову Богом за 2 хвилини