Пезейру: "Шахтар" сьогодні був кращий від нас, і тому переміг

29 вересня 2016 Читать на русском

Наставник "Браги" Жозе Пезейру поділився емоціями після програного матчу Ліги Європи проти "Шахтаря".

"Шахтар" сьогодні був кращим від нас. На початку гри нам забили швидкий гол, що дуже засмутило команду. Перші 10-15 хвилин "Шахтар" повністю домінував, а нам не виходило навіть контратакувати.

В другому таймі нам хотілось виправитись, однак "Шахтар" забив другий гол. Після цього "Шахтар" сів на свою половину поля і продовжував контролювати гру. Навіть маючи на одного гравця більше, ми не змогли грати так добре, як наш суперник.

Нам багато чого не вистачало: терпіння, організації. Ми не створювали моментів та були не надто агресивними, індивідуально також не дограли. Хочу заявити, що "Шахтар" був кращий від нас, і тому виграв з рахунком 2:0.

Я ніколи не залишаюсь незадоволеним своїми гравцями, адже вони викладаються по максимуму", – сказав тренер після гри.

"Шахтар" – "Брага" – 2:0. Відео голів та огляд матчу