Пезейру: Бажаємо Ворсклі обіграти в Полтаві Арсенал і Карабах

5 жовтня 2018 Читать на русском

Наставник Спортінга Жозе Пезейру прокоментував вольову перемогу своєї команди над Ворсклою (2:1) у поєдинку 2-го раунду групового етапу Ліги Європи.

"Ми добре почали, пропустили всього один гол, але змогли потім переламати хід матчу і домогтися складної перемоги. Спортінг був кращим за суперника протягом усіх 90 хвилин. Ми навіть у першому таймі мали два-три чудові моменти, щоб забити. Пропускати в кінцівці матчу дуже прикро.

Ворскла – Спортінг – 1:2 – відео голів та огляд матчу

Яку я давав установку? Просто добре зіграти, поважаючи суперника. Ми вірили в перемогу до самого фіналу зустрічі, тому й виграли. Але ж голи назрівали раніше, тому ми змогли забити.

Спасибі вам за дуже хороший прийом. Бажаємо Ворсклі тут обіграти Арсенал і Карабах", – цитує Пезейру офіційний сайт Ворскли.

Після 2-х матчів групового етапу Ліги Європи Ворскла посідає 3-тю сходинку групи Е, випереджаючи Карабах за різницею забитих та пропущених м'ячів.

Ворскла – Спортінг: черговий біль українського футболу, недооцінка від суперника та шедевр Кулача