Перший млинець глевкий. "Баія" - "Шахтар" - 3:2. ФОТООГЛЯД

17 січня 2015 Читать на русском
Created with Sketch.

17 січня 2015 в бразильському Салвадорі відбувся товариський матч "Баія" - "Шахтар", що завершився з рахунком 3:2 на користь господарів.

Забитими м'ячами відзначилися К'єза (14), Алекс Тейшейра (27), Луїс Адріано (38) та Зе Роберто (57; 65).

"Баія" - "Шахтар" - 3:2 (1:2)

Голи: К'єза, 14, Зе Роберто 57, 65 - Тейшейра, 27, Луїс Адріано, 38

"Баія" (1-й тайм): Омар, Райлан, Адріано Алвес, Тіті, Фейжао, Пара, Максі Бьянкуччі, Бруно Пауліста, К'єза, Ромуло, Вілліанс Сантана

"Баія" (2-й тайм): Дуглас Пірес, Робсон, Гамбоа, Рауль, Леніні, Джеферсон Сілва (Тіті, 78), Піттоні, Тчо, Матеус, Зе Роберто, Жеам

"Шахтар" (1-й тайм): П'ятов, Ілсінью, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Фернанду, Веллінгтон, Тейшейра, Тайсон, Адріано

"Шахтар" (2-й тайм): Каніболоцький, Срна, Ордець, Кучер, Азеведо, Степаненко, Фред (Коваленко, 69), Марлос, Тейшейра (Маліновський, 60), Тайсон (Дентінью, 64), Гладкий