Переможний пенальті імені Коваленка у відеоогляді матчу Спеція – Інтер – 2:1

11 березня 2023 Читать на русском

Спеція несподівано здолала Інтер у 26 турі Серії А. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Перший тайм минув без голів, оскільки Лаутаро не зміг реалізувати пенальті. На 55-й хвилині Спеція покарала іменитих гостей. Нзола виграв боротьбу у двох захисників Інтера і відкотив Даніелю Мальдіні – син легенди Мілана вразив ворота принципового суперника.

Коваленко заробив переможний пенальті – Інтер сенсаційно програв Спеції, яка перервала чорну серію

До кінця зустрічі арбітр призначив ще 2 пенальті. Дюмфріс спочатку заробив "позначку" для Лукаку, а потім сам штовхнув Коваленка у своєму карному майданчику. Нзола зусиль українця не змарнував – 2:1 на користь Спеції, яка вперше у нинішньому сезоні Серії А перемогла на власному полі.