Перемога на двох. ВБА - "Ньюкасл" - 1:3. ВІДЕО

25 березня 2012 Читать на русском

У цьому матчі перемога більш потрібна була "Ньюкаслу", адже команда все ще не втратила шансу поборотися за право виступати в наступному сезоні у Лізі чемпіонів.

Щоправда відставання “сорок”, навіть після цього матчу 30-го туру, до заповітного четвертого місця складає п'ять очок. Але й таку різницю за вісім турів до завершення чемпіонату ліквідувати цілком реально.

Перемога над ВБА - заслуга в основному двох гравців “Ньюкаслу”. Демба Сіссе та Хатем Бен Арфа вже до 34-ї хвилини зробили рахунок — 3:0. Перший оформив дубль та віддав гольову передачу, а Бен Арфа навпаки — двічі асистував Сіссе і одного разу відзначився голом, скориставшись передачею від Папіса. У відповідь на ці голи в господарів “знайшовся” хіба що гол Лонга на 53-й хвилині.

“Вест-Бромвіч” - “Ньюкасл” - 1:3 (0:3)

Голи: Лонг, 54 — Сіссе, 6, 34, Бен Арфа,12

Попередження: немає — Вільямсон, 69