Перемога імені голкіпера. "Малага" - "Бетіс" - 0:2. ВІДЕО

1 квітня 2012 Читать на русском

"Малага" не зуміла скористатися нагодою вийти хоча б на день на чисте третє місце. І виною цьому не стільки усі гравці "Бетісу", як їхній голкіпер Фабрісіо Агосто.

Протягом усього матчу домінували саме “анчоуси”, проте під завісу першого тайму два стандарти у виконанні севільців стали результативними — Рубен Кастро та Дорадо зробили перевагу гостей комфортною.

Та “Малага” навіть не думала здаватися і у другому таймі збільшила натиск на ворота “Бетіса”. Можливо господарям і вдалося врятувати хоча б нічию, та й ударів у напрямку воріт Агосто вони завдали 15, проте голкіпер “Бетіса” цього вечора грав на куражі.

У підсумку - 0:2. Севільці, реалізувавши два моменти з двох, піднялися на чотирнадцяту сходинку, ну а “Малага” залишилася четвертою.

“Малага” - “Бетіс” - 0:2 (0:2)

Голи: Рубен Кастро, 40, Дорадо, 45

Попередження: Велітон, 39 — Перес, 34, Дорадо, 56, Нелсон, 67, Агосто, 72