Олійник забив і заробив вилучення для суперника - "Вітесс" розгромив "Зволле" (ВІДЕО)

19 жовтня 2015 Читать на русском

Українець Денис Олійник допоміг "Вітессу" розгромити в гостях сусіда в турнірній таблиці "Зволле" з рахунком 5:1.

Українець Денис Олійник розпочав гру зі старту в складі "Вітесса". Провів на полі український легіонер 66 хвилин. Потім його змінив Натан.

За цей час Олійник встиг відзначитися голом. На 50 хвилині українця в своєму штрафному майданчику збив Бауї. За фол гравець "Зволле" отримав червону картку. А Денис сам же результативно виконав покарання, відправивши м'яч у сітку з пенальті.

У підсумку "Вітесс" розгромив "Зволле" й наздогнав суперника за кількістю набраних очок. В активі обох команд по 17 залікових пунктів. У турнірній таблиці клуби займають 5 та 6 рядок відповідно.

До речі, Денис Олійник відвів дітей у нідерландську школу.

Нідерланди. Ередивізі, 9 тур. Стадіон "Ейсселделта", Зволле

"Зволле" - "Вітесс" - 1:5

Голи: Лам, 15 - Бейкер, 7, Соланке, 21 (пенальті), Казаїшвілі, 44, Олійник, 52 (пенальті), Рашика, 78

Вилучення: Бауї, 50 (З), пряма червона