Олімпік переміг Олександрію

16 липня 2017 Читать на русском

На стадіоні "Ніка" зустрічалися майбутні учасники єврокубків. Перемогу здобув Олімпік – 2:0.

Перший момент на 5 хвилині змарнував Моха, пробивши вище цілі. Наступна гостра атака "олімпійців" закінчилася голом: Шестаков головою відкрив рахунок. Олександрія відповіла кількома напівмоментами та знову пропустила. Захисник Нємчанінов без перешкод на своєму шляху примчав до чужого штрафного майданчика та лівою ногою вистрілив в дальній кут! На 44 хвилині Богданов міг "поховати" господарів, але потужний удар Андрія парирував Паньків. На останніх секундах першого тайму Олександрія в персоні Сітала ледве не скоротила відставання.

Володимир Шаран під час перерви всадовив на лавку капітана Запорожана та випустив Каленчука. Наступні заміни господарів теж не подарували бажаного результату. Посеред другого тайму господарі заграли активніше, але м’яч так і не перетнув лінію воріт Махарадзе. Команда Санжара набирає важливі три пункти.

У 2 турі "жовто-чорні" зіграють проти Вереса. Олімпік вирушить до Кропивницького.