Олімпік мінімально переміг Зірку та піднявся на 3-є місце у таблиці

21 жовтня 2017 Читать на русском

В 13 турі УПЛ клуб з Кропивницького, граючи вдев’ятьох, поступився Олімпіку – 0:1.

На 22 хвилині Біленький пробивав з кількох метрів – точно в Паста. На 38 хвилині трапилося перше вилучення в гостей. Максим Ковальов позбавив суперника гольової можливості та отримав від Арановського пряму червону картку. Наприкінці першого тайму чудовий шанс не використав Моха. Протягом 50-их хвилин трапилося ще кілька цікавих подій. Зокрема, Олімпік не реалізував два хороші моменти, а також Фаворов, на думку арбітра, "малював" штрафний. За це Арановський показав Артему другу жовту. На 85 хвилині Чічіков (Зірка) не реалізував чистий вихід сам на сам! На останній хвилині основного часу Полегенько переправив м'яча у власні ворота. Завдяки автоголу команда Санжара перемагає.

Олімпік набирає 23 бали та піднімається на 3-є місце. Зірка має в активі 10 пунктів. У 14 турі Зірка зіграє вдома проти Ворскли. Олімпік – проти Вереса.