Олександрія в домашньому матчі не програла Динамо

10 грудня 2017 Читать на русском

У 19 турі УПЛ столичне Динамо на стадіоні "Ніка" зіграло внічию з Олександрією –0:0.

Кияни прибули до Олександрії потягом суботнім вечором. Через дискваліфікацію Володимир Шаран не міг розраховувати на Артема Поляруса. В першому таймі Олександрія нічим не поступалася супернику. Пономар, Цуріков, Куліш змарнували хороші нагоди для взяття воріт. Динамо запам’яталося неточним ударом Буяльського. Також трапилося два спірні моменти (господарі фолили проти Мораєса та Кадара), за які Юрій Можаровський пенальті не призначив.

Олександрія – Динамо – 0:0 – Відеоогляд матчу

На 62 хвилині Шапаренка замінив Бєсєдін, і гості перейшли на гру з двома нападниками. За 12 хвилин до фінального свистка Артем упав в боротьбі з Чеботаєвим. Можаровський показав форварду жовту за симуляцію, яка (картка) виявилася для Бєсєдіна другою. Відразу після вилучення Циганков з прекрасної позиції не переграв Паньківа.

Отож, Динамо набирає 39 балів, в Олександірії – 19.