"Олександрія" в домашньому матчі не переграла "Олімпік"

27 листопада 2016 Читать на русском

Матч 16 туру УПЛ між "Олександрією" та "Олімпіком "виявився результативним на голи та на червоні картки – 1:1.

Голами відзначилися Матяж та Грицук.

Роман Санжар в порівнянні з матчем проти "Чорноморця" в Олександрії зробив всього одну заміну: замість Парцванії з’явився Олійник.

Перший тайм відбувся у типовому стилі сучасної УПЛ: мінімум гольових моментів та максимум боротьби. Найцікавіше трапилося відразу після свистка на перерву. Запорожан та Поступаленко щось не поділивши, влаштували бійку. Юрій Можаровський відразу не наважився показати бійцям червоні картки, але на другий тайм обидва виконавці не вийшли.

В меншості команди розпочали демонструвати більш виразну гру. Так, на 50 хвилині сфера після прострілу Матяжа влучила в руку гравця господарів. Сам Іван вирішив виконати вирок арбітра – 1:0 на користь донеччан.

Посеред другого тайму Куліш завдав потужного удару, але Махарадзе неймовірнім сейвом зберіг свої ворота "сухими". Ненадовго. На 78 хвилині Грицук після рикошету рахунок зрівняв.

Команда Шарана набирає 25 очок, зберігаючи за собою 5 місце. В ОД налічується 27, і він поки четвертий