Олександрія у більшості не змогла перемогти Чорноморець

21 травня 2017 Читать на русском

Олександрія та Чорноморець зіграли внічию в матчі 30-го туру УПЛ.

Активніше розпочала Олександрія. На 8-й хвилині Куліш отримав м'яч в штрафній і з 7 метрів пробив по воротах, однак Безрук врятував. Вже в середині першого тайму Чорноморець залишився у меншості. Каплієнко в центрі поля зірвав контратаку суперників і отримав другу жовту картку. Однак перший тайм пройшов у доволі рівній боротьбі.

Другий тайм розпочався за переваги господарів, однак відкрити рахунок змогли все ж гості. Подача з кутового закінчилася невпевненим виходом Леванідова, який вибив м'яч прямо на Коркішко, а той пробив по воротах на 73 хвилині. Однак за кілька хвилин рахунок на табло знову вирівнявся, Грицук реалізував пенальті. У підсумку матч завершився внічию 1:1.

Олександрія та Чорноморець мають по 38 очок в активі, однак підопічні Володимира Шарана знаходяться на одній сходинці вище через кращу різницю забитих та пропущених.