Окріашвілі відзначився неймовірним ударом через себе у ворота Севільї – гол-красень з Ліги Європи

5 жовтня 2018 Читать на русском

У поєдинку Ліги Європи Краснодар – Севілья (2:1) глядачі мали можливість побачити красивий гол у виконанні колишнього гравця Шахтаря.

Краснодар приймав Севілью в матчі 2-го раунду групового Ліги Європи. Господарі програвали до перерви після голу Ноліто на 43-й хвилині. Гравці Краснодара зрівняли рахунок завдяки голу Перейри.

Фанати Мальме вивісили образливий банер на адресу Каріуса – голкіпер знову зробив жахливу помилку

Ключовий епізод матчу відбувся на 87-й хвилині. Арбітр призначив штрафний біля воріт іспанського клубу. Рамірес вистрілив зі стандарту в ближній кут, голкіпер Севільї відбив м'яч. Віктор Классон першим був на відскоку і скинув головою у воротарський майданчик, де Торніке Окріашвілі згрупувався і в падінні ударом через себе пробив у дальній кут. Цей гол і став вирішальним у поєдинку.