Новий трофей Мессі з "альбіселесте" у відеоогляді поєдинку Італія – Аргентина – 0:3

2 червня 2022 Читать на русском

Аргентина розбила Італію в поєдинку за Фіналіссімму-2022, здобувши ще один трофей. Дивіться відео голів та огляд зустрічі на Футбол 24.

Товариські матчі
завершено
-

Аргентинці повели у рахунку на 28 хвилині. Високий пресинг застав зненацька Італію, Ді Лоренцо не стримав Мессі, який увірвався у штрафний та віддав на Лаутаро – тому лишалось в дотик переправити м'яч у ворота. Ді Марія перед перервою подвоїв перевагу, елегантно перекинувши Доннарумму після класної передачі Лаутаро.

Мессі та Ді Марія познущались з Італії – Фіналіссіма-2022 за Аргентиною

По перерві К'єлліні та Доннарумма на двох ледь не створили курйозний автогол. Аргентина продовжувала домінувати на полі та забила ще раз у компенсований час. Мессі на лінії штрафного залишив м'яч Дибалі, який одразу пробив точно під дальню стійку.