Німеччина U-21 в серії пенальті обіграла Англію U-21 та вийшла у фінал Євро-2017

27 червня 2017 Читать на русском

Молодіжна збірна Німеччини U-21 стала фіналістом Євро-2017 завдяки перемозі над Англією в серії пенальті – 4:3.

Німечина відкрила рахунок на 35-й хвилині, коли Зельке відзначився красивим ударом головою. Під завісу першого тайму Грей виявився найспритнішим у сумбурі, який виник в штрафному майданчику Бундестім після розіграшу кутового та зрівняв рахунок.

У другому таймі команди також обмінялись голами. Спочатку Абрахам замкнув прострільну передачу від Х'юза, а згодом Платте розкішним ударом головою замкнув навіс з кутового та встановив паритет. Відтак, гра перейшла у екстра-тайми, де команди також не зуміли визначити сильнішого. А у серії пенальті фортуна посміхнулась Німеччині – 4:3.