Німеччина – Мексика – 4:1 – Відео голів та огляд матчу

29 червня 2017 Читать на русском

Німеччина та Мексика зіграли матч 1/2 фіналу Кубка конфедерацій. Дивіться відео голів та огляд матчу Німеччина – Мексика .

В другому півфінальному матчі Кубка конфедерацій зустрічалися переможець групи В та "срібний" призер групи А.

Перший удар німців по воротах закінчився голом: Горецка в дотик майстерно замкнув пас від Хенрікса. Через дві хвилини одноклубник Коноплянки оформив дубль, використавши розрізний пас від Вернера.

Ґорецка оформив найбільш ранній дубль в історії Кубка конфедерацій

У другому таймі глядачі побачили ще 3 голи. У підсумку 4:1 на користь Німеччини.

2 липня мексиканці зіграють в матчі за третє місце проти Португалії, а Бундестім та "Ла Роха" поборються за звання чемпіона турніру.

Кубок конфедерацій. 1/2 фіналу

Німеччина – Мексика – 4:1

Голи: Горецка, 6, 8, Вернер, 59, Юнес, 90+1 – М. Фабіан, 89

Німеччина завдяки дублю Горецки розгромила Мексику та вийшла до фіналу Кубка Конфедерацій-2017