Нідерланди – Німеччина на Євро-2012: нестримні Гомес та Швайнштайгер підштовхують ван Персі і Ко до вильоту

13 червня 2017 Читать на русском
Created with Sketch.

"Футбол 24" продовжує серію матеріалів про всі матчі чемпіонату Європи, які відбулися на території України.

Збірні Німеччини і Нідерландів виходили на поле арени "Металіст" вже знаючи, що Португалія у важкому матчі здолала Данію. Щоб одноосібно очолити групу В, Бундестіму було достатньо не програти. Нідерландам нічия залишала шанси на вихід у чвертьфінал, а от поразка практично відправляла їх додому.

Попри вечірню температуру харківського повітря у 29 градусів, суперники продемонстрували пристойні швидкості. Моменти виникали біля обох воріт, але забивали німці. Ще до перерви дубль оформив Маріо Гомес, якому двічі вишукано асистував Бастіан Швайнштайгер.

У другому таймі "помаранчеві" додали натиску на ворота Нойєра. На 73-ій хвилині голкіпер не впорався із дальнім ударом ван Персі. Тодішній форвард Арсенала приклався, як належить, і м'яч кулею прошив ворота. До фінального свистка залишалося достатньо часу, щоб не лише зрівняти рахунок, але й вирвати перемогу, проте Бундестім впевнено відстояла мінімальну перевагу – 2:1.