Нічия зі Львовом не дає Карпатам особливих плюсів, – воротар "зелено-білих" Кудрик

15 березня 2020 Читать на русском

Воротар львівських Карпат Олег Кудрик підсумував матч 23 туру УПЛ проти Львова, який закінчився з рахунком 1:1.

"Вийшла хороша гра. Вважаю, що якби на матчі були присутні вболівальники, то їм би гра сподобалася. Поєдинок відбувався на зустрічних курсах, особливо наприкінці матчу, моменти мали і ми, і Львів, два нереалізованих пенальті, бойова гра – справжнє дербі.

Львів – Карпати – 1:1 – відео голів та огляд драматичного матчу з незабитими пенальті

Однак для нас воно завершилось негативно, тому що ми прагнули здобути перемогу, нічия нам не дає особливих плюсів. Після двох вихідних ми зберемось, на теорії проаналізуємо гру та розберемо свої помилки.

Пенальті? Я вгадав кут, куди пробив суперник. Після матчу поспілкувались з Богданом Сарнавським, насамперед подякували один одному за гру та пригадали, що у позаминулому дербі був подібний сценарій з двома нереалізованими пенальті, ситуація повторилась", – цитує Кудрика офіційний сайт "зелено-білих".

Нагадаємо, Кудрик відбив пенальті на 88-й хвилині матчу, дозволивши Карпатам уникнути поразки.

Карпати розписали нічию зі Львовом у дербі з вилученням та двома нереалізованими пенальті за дві хвилини