"Не такий страшний вовк": Бондаренко по-філософськи оцінив історичний вихід України на Олімпіаду

3 липня 2023 Читать на русском

Півзахисник збірної України U-21 Артем Бондаренко прокоментував перемогу над Францією (3:1) у чвертьфіналі Євро-2023.

"Чесно, немає ні слів, ні емоцій. Нічого. Є відчуття неймовірного щастя, неймовірної гордості за команду та країну, за хлопців. Ми боролися як команда. Може не все виходило, але це футбол. Перетерпіли, і все супер.

Франція U-21 – Україна U-21 – 1:3 – відео голів і огляд моментів геніальності Мудрика

Путівка на Олімпіаду? Це для України вагоме досягнення. Ми вперше в історії потрапили на Олімпіаду. Таке завдання стояло, ми дуже щасливі, що вдалося кваліфікуватися, але це не наша межа. Ми плануємо йти далі від матчу до матчу.

Руслан Петрович (Ротань, – прим.) хотів нам донести, що не такий страшний вовк, як його малюють. Але хочу сказати, що у футболі головне – не команда зірок, а команда-зірка. Нам це вдалося", – сказав Бондаренко у коментарі Суспільне Спорт.

Нагадаємо, Артем став автором вирішального гола у ворота Франції на останніх хвилинах. У півфіналі Євро-2023 Україна зіграє зі збірною Іспанії.

Україна вийшла у півфінал Євро-2023 – команда Ротаня сенсаційно переграла Францію й пробилася на Олімпіаду!